SCHNEIDER ELECTRIC LC1D128P7
MOORE AUTOMATION LIMITED
http://www.askplc.com
Sales Manager : Tiffany Guan
Skype : dddemi33
QQ : 2851195473
Email me:sales@askplc.com
Mb(Whatsapp): +86 18030235313
Here I would like to introduce our best selling products range:
1) TRICONEX(3008,3625,3805E.3721,3700A 4351B... )
2) BENTLY NEVADA(3500/42M ,3500/22M,3500/95.3500/05... )
3) HIMA(F3330,F3236 ,F6217,F7126,F8621A... .)
4) FOXBORO(FBM203,FBM204,FBM217,FMB231... )
5) Allan-Bradley (1756,1785,1771,1746,1769..)
6) ABB (DSQC ... ..)
7) GE(IC693,IC697,IC695,IS200,DS200)
8) BACHMANN(CM202,DI232,MPC240,NT255,AIO288... )
9) ICS (T8403,T8431... )
Etc..
PRODUCTS IN STOCK
FANUC a16b-1200-0041/01a
FANUC A16B-1200-0050/01A
fanuc a16b-1200-0090
fanuc a16b-1200-0110-02b
FANUC A16B-1310-0010-01
FANUC A16B-2100-0080/05E
FANUC a20b-0008-0921/03b
FANUC A20B-0009-002
fanuc a20b-0009-0430
FANUC EE-3505-710-001
FANUC EE-3505-761-001
Fastech FAS-2SD-MB450
Fastech FAS-2SD-MU350
Contact : TIFFANY GUAN, +8618030235313
Good deal: buying from seller
This page is about wholesalers and suppliers of
SCHNEIDER ELECTRIC LC1D128P7
Search in a category : Equipment goods
Search in a category :
schneider, lc1d128p7, electric
Retail Retail wholesale Wholesale
Luxembourg 8087 Hostelry / Restauration
Griddle, Electric Grooved
Saturday, October 30, 2010
Product code: 4152014 Weight: 52kg Dimensions: 700mm x 600mm x 280mm Power Elt: 400 V – 7,8 kW Phases: 3 - with 2 heating zones 3,9kW+3,9kW - with fat collection drawer - stainless steel structure - cooking plate made of steel 69,5x51x1,5cm - protected against thermic changes...
Gastrodirect Europe SA
  • 8087 - bertrange
Tilting Frying Pan, Electric With Stainless Steel Tank
Tuesday, November 02, 2010
Product code: 4177002 Weight: 113kg Dimensions: 800mm x 700mm x 850mm Phases: 3 Hz: 50 Power: 400 V – 8,7 kW - steinless steel body - basin made of AISI304/Fe360 - manual tilting device with hand wheel - stainless steel lid with heatprrof handles - temperature from 45° to...