Eisenbach EB-GLS12G: 12 Pieces Tea Glasses with Gold Accent
Features:
Specifications:
  • Brand: Eisenbach
  • Color: Plain, Gold
  • Material: Glass
  • Material: High-quality heat-resistant glass
  • Design: Classic clear glass with silver accent detailing
  • Capacity per Glass: 160ml
  • Shape: Traditional Turkish tea glass design
  • Usage: Ideal for serving tea, herbal infusions, espresso, and other hot or cold beverages
Nos prix sont indiqués en HT et soumis à TVA 20%
Location : Rue Brogniez 48, 1070 Brussels,
Contact : Alon Papismedov, +32 4 85 44 80 85
Good deal: buying from seller
This page is about wholesalers and suppliers of
Search in a category : House linen
Search in a category :
eisenbach, pieces, glasses, gls12g, gold, accent
Retail Retail wholesale Wholesale
Power Bank 12000mAh 501
Sunday, July 20, 2025
Power Bank Portable Power Source External Battery Portable Energy Source Item Description: Never let your smartphone, tablet or other devices die again while you're on-the-go. This universal power bank packs up to 12000 mAH and a 5V output which can fully recharge your smartphone...
MaciMax Telecommunications Group
  • 518031 - baoan
United Kingdom M8 9UE Electronics / Computers
5M Noodle Style HDMI to HDMI Digital Audio/ Video Cable- Black
Sunday, April 27, 2014
Aulola Technology Co,Ltd
  • M8 9UE - Manchester
China 518057 Audio and Video
Cheapest LED display for advertisement
Tuesday, November 25, 2008
LED display supplier to Olympic Games 2008 Most reliable manufacture Best quality LED display Cheapest LED display ******World Best Prices for Highest Quality*****We can offer: Outdoor full color LED display Pixel configuration: 2R1G1B or 1R1G1B Pitch: 12mm, 14mm, 16mm, 20mm, 22mm...